x
Beceri
B

Başvuru

*
*
*
*

Albacasting , 13 yıldır sektörde önemli başarılara imza atan Göz Yapım bünyesinde kurulmuştur. Albacasting, oyuncu ve modelleri firmalarla buluşturarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Başvuru yapacak adayların başvuru kriterlerini dikkatli bir şekilde okuyarak başvuru formlarını doldurması gerekmektedir. İstenilen kriterlere uymayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.
1 – Başvuru formunu doldururken vereceğiniz bilgiler ile kimliğinizde yazan bilgilerin doğruluğuna dikkat ediniz. Fiziki durumunuza ait bilgiler ile formda verdiğiniz bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Bu bilgilerdeki farklılıklar, hem sizin hem de ajansımızın zaman ve emek kaybına neden olmaktadır.
2- 18 yaşından büyükler için lise mezunu olma şartı aranır.
3- Albacasting e başvuru yapan kişi 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder.
4- 18 yaşından küçük olan adayların başvurularını ailesinden 18 yaşından büyük olan bir velisi yapmalıdır. Ön elemeden geçerek Ajans a çağırılan adaylardan 18 yaşından küçük olan adaylar velisi ile gelmek zorundadır.

5- Full time çalışan kişiler , işlerinden hafta içi izin almaları mümkün değil ise ajansımıza kayıt yaptırmamaları rica olunur.
6- Sabıkalı kişiler ajansımıza kabul edilmeyecektir.
7- Albacasting adaylar için herhangi bir iş garantisi vermez.
8- Albacasting, sizden herhangi bir taahhüt beklemez.

Alba ajansa yapmış olduğunuz başvurular titizlikle incelenerek 1 hafta içinde geri dönüş yapılacaktır. Ön elemeyi geçen adaylarımız ,Fotoğraf çekimi ve tanıtım videosu hazırlanması için , tarih ve saat verilerek ajansımıza davet edilecektir.
Albacasting, internet üzerinden başvuru yapan adayların kişisel bilgilerinin korunmasında büyük özen gösterir.